Adana Vip Vito Kiralama

 

Kiralık Vip Mercedes Vito

 

Adana vip araç kiralama hizmetlerimizde, Vip Mercedes vito minibüs seçenekleriyle siz değerli konuklarımızın güvenli ve konforlu bir yolculuk yapması bizim için önemlidir uzun yıllardır firmamızda görev yapan tecrübeli ve güleryüzlü kaptanlarımızla keyifli bir yolculuğa davet ediyoruz.

Mercedes Vip Vito Modeller : 2016-2019

Araç Sayısı : 8

Araç Kapasiteleri : 6+2 Yolcu - 6+1 Yolcu - 5+1 Yolcu ve 8+1 Yolcu

Vip Mercedes Vito araçlarımızın yeni ve bakımlı olması siz misafirlerimizin güvenliği ve konforu açısından bizim için önem arzeder Kiralık Vip Mercedes Vito araçlarımız siyah renkte olup aynı zamanda camlarıda siyah renklidir yolcularımız dışarıdan görünmemektedir.

Mercedes Vito minibüs kiralama seçeneklerinden standart donanımlı ve ful donanımlı vip Mercedes Vito, Vip Mercedes splınter araçlarımız arka ve ön kabinde ayrı ayrı çift klima, araç içi deri döşemeli koltuklar, genişletilmiş iç mekan, soğutucu, arabölmede asansörlü TV,sınırsız internet,  yer almaktadır.

Kiralık vip minibüs Mercedes Vito araçlarımızla detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için iletişim 05322256571  telefonlarımızdan bizlerle 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

 

Adana vip Minibüs Kiralama Seçeneklerimiz

Adana minibüs kiralama filomuzda tüm misafirlerimizin hizmetine sunduğumuz kiralık minibüs tipi araçlarımız arasında bulunan Mercedes Vito, Mercedes Viano, Volkswagen Caravelle, Ford Custom gibi markalarla 8 yolcu kapasiteli ve 1 şoför 9 kişilik yolcu kapasitesine sahip olan kiralık minibüsler yer almaktadır. Ayrıca daha büyük gruplar için vermiş olduğumuz Adana vip vito kiralama ve Şoförlü minibüs kiralama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz belirteceğiniz misafir sayısına göre Vip Mercedes vito ve Vip Sprinter minibüs ve Volkswagen Crafter minibüslerimizi 17 ve 19 kişilik taşıma kapasitesi olan araçlarımızla şoförlü olarak transfer ve tahsis ulaşım ihtiyaçlarınızda kiralayabilirsiniz.

 

Adana Vip Araç Kiralama 

Adana vip araç kiralama hizmetlerimi arasında en çok tercih edilen vip araç markası Mercedes Vito vip minibüs ile 8 + 1 kişiye kadar koltuk sayısına sahip olan Vip mercedes splinter minibüs araçlarımızla seyahatlerinizde, konfor, güven ve prestij dolu bir seyahat deneyimi sunuyoruz. Adanada kiralık vip Mercedes Vito minibüslerimiz ister arka ve ön kabin arası açık seçenekle, dilerseniz kabinler arası asansörlü TV  ile kapanabilen araç seçenekleriyle hizmetinize sunulmakta olduğumuz 2017 ve 2019 modellerde olan yeni araçlarımızla siz değerli konuklarımıza muhteşem yolculuklar yaşatabilmek bizlere mutluluk vermektedir.

Adana başta olmak üzere ve çevre il ve ilçelerde planladığınız birçok programlarınıza yada organizasyonlarınıza ve daha birçok hizmet almak istediginiz şekilde Kongıre taşımacılığı, Özel turlar, Düğün organizasyonu, Vip transfer, Şoförlü araç kiralama, Limuzin kiralama ve daha birçok seçenekler sunan firmamız Adana havaalanı ofisimizde 7/24 sizlere hizmet vermektedir.   

BİZİ ARAYIN