Adana Oto Kiralama

  Araç kiralama hizmetlerinden sürücü belgesi sahibi olan, araç kiralayabilmek için gerekli olan yaş grubunda olan, en az 24 saat olan kiralama süresinde araç kiralayıp, istediği şekilde kullanabilmektedir. Adana iline gelen ya da Adana ilinden ikamet eden herkesin faydalanabilecekleri Adana Oto Kiralama hizmetleri verilmektedir.

  Artık birçok insan hava yolu ile ulaşımını sağlamakta ve uçakla geldiği hava alanından istediği bir aracı kiralayıp, gezilerini, ziyaretlerini gerçekleştirebilmektedir.İsterseniz siz havaalanına inmeden önce firmayı arayarak araç talebinde bulunabilir. Sizin için hava alanına istediğiniz aracın getirilmesini ve size tahsis edilmesini, kiralanmasını sağlayabilirsiniz.

  Kiralanan araçlar ile ilgili bir takım sorumluluklar bulunmaktadır. Bu hem kiralayan kişi için hem de kiralayan şirket tarafından geçerlidir. Kiralayan kişi aracı istediği şekilde kullanamaz yani hız sınırlarına uymalıdır. Meydana gelen hasarlarda da kusur oranına göre bir takım yaptırımlarla karşı karşıya kalabilecektir. Kiralanan araçlarda, hasar sorumluluk güvencesi, hırsızlık güvencesi gibi güvencelerin yanı sıra, ferdi kaza güvencesi, zorunlu mali sorumluluk güvencesi, akaryakıt güvencesi gibi güvenceler sağlanmalıdır.

  Adana Oto Kiralama ile kiralanan aracın deposu dolu olarak teslim edilmiş ise aracın iadesi esnasında da yakıt deposunun dolu olmasına dikkat edilmelidir. Günlük kiralama ücreti ile daha uzun süreli kiralama ücretleri aynı olmayacaktır. Kiralama süresi ne kadar uzarsa, ücret de o aranda uygun olacaktır.

  Yine kiralayan açısından önemli olan bir başka husus da aracın kiralayan kişi tarafından kullanılmasıdır. Kiralama şirketi tarafından tanzim edilen tüm belgeler kiralayan kişi adına düzenlenecektir. Bu nedenle olası bir ceza, kaza ya da olumsuz bir durumda sorumluluk aracı kiralayan kişide olacaktır. Eğer araç kiralayan kişi ile birlikte bir başkası tarafından da kullanılacaksa bu kiralama belgesinde beyan edilmelidir. Beyan edilen kişilerin de araç kiralama konusunda gerekli şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

  Adana Rent A Car hizmetleri her geçen gün gelişmektedir. Aracın yanında şoför de tahsis edilebilmekte ve müşterilerine seyahatleri ve gezileri boyunca gerekli kolaylıklar profesyonel olarak sağlanabilmektedir.

   Bireysel kiralama hizmetlerinin yanı sıra kurumsal olarak da kiralama yapılabilmektedir. Önceden yapılan planlamalar doğrultusunda, bir kurum olarak istenilen model ve türde araç kiralanabilmektedir. Bu durum kurumlara büyük avantajlar da sunmaktadır. Araç kiralayan kurum, aracın sigortaları ile, bakımları ile, hasarları ile uğraşmak zorunda kalmamakta, bunu tamamen kiralama şirketi karşılamaktadır.

   Yine kurumlar, ihtiyaçları olduğu kadarıyla Adana Araç Kiralama hizmetlerinden yararlanarak hem daha az masraf etme hem de yeni bir ihtiyaç olduğunda yeni araç kiralama, ihtiyaç duyulan araç sayısı azaldığında ise kiralamanın iptalini talep etme imkanına sahip olmaktadırlar.

Araç kiralama konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli husus, kiralama hizmetini veren firmanın kalitesi ve güvenilirliğidir. Daima müşteri memnuniyetine önem veren firmalar tercih edilmelidir.

BİZİ ARAYIN